Novinky

strana 2

Kombinácia korčúľ na ľad a fitness náramku je na zimu ideálna

Kombinácia korčúľ na ľad a fitness náramku je na zimu ideálna

Športový svet je tiež oblasťou, ktorá napreduje, a preto môžeme byť svedkami rôznych nových technológií a výrobkov, ktoré sa v trendoch súčasnosti predbiehajú. Za jednu z aktuálne najnovších vychytávok môžeme považovať fitness náramky, ktoré sú stále obľúbenejšie a dostupnejšie. Dôvodom, prečo si ich všetci kupujú, sú nielen ich funkcie, umelá inteligencia ale aj ich dizajn. Človek, ktorý a s týmto produktom ešte nestretol si ani len nevie predstaviť, čo všetko tie fitness náramky prinášajú a umožňujú. Takisto, ako sa rozširujú možnosti hodiniek a obyčajných náramkov, rozrastá sa aj ponuka, v ktorej pre človeka nie je ľahké sa zorientovať.

Celý článok

Fitness hodinky a náramky sú prevratnou novinkou vo svete športu

Fitness hodinky a náramky sú prevratnou novinkou vo svete športu

O tom, že sa fitness stáva pomaly životným štýlom ľudí, nepochybuje už takmer nikto. Nejde pri tom len o pár hodín cvičenia počas týždňa, kedy si zabehneme do fitka alebo precvičíme svoje telo doma, ale o úplnú zmenu spôsobu života, ktorú podstupuje stále viac ľudí okolo nás. Motivujúcim faktorom je nielen dobrý fyzický pocit po tréningu, ale aj zmena čo sa týka psychickej stránky. Každý, kto sa pravidelne venuje nejakému športu, dá za pravdu, že nejde iba o fyzický pôžitok pre telo, ale aj dušu, kedy dokážeme zahodiť problémy a starosti každodenného života. Okrem toho, že prvotným cieľom ľudí je chudnutie a spevnenie postavy, mnohým z nich sa pohyb dostal do života tak, že bez neho nevedia fungovať.

Celý článok

Fitness náramky a hodinky – prečo by ste ich mali mať aj vy?

Fitness náramky a hodinky – prečo by ste ich mali mať aj vy?

Fitness náramky sú v súčasnosti obľúbeným doplnkom, a to z viacerých dôvodov. Sú totiž fantastickým pomocníkom pre aktívnych ľudí, ktorí chcú mať presný prehľad o svojej dennej fyzickej aktivite, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Počet krokov, množstvo spálených kalórií či sledovanie tepu sú len jedny z funkcií, ktoré umožňujú fitness náramky. Je samozrejme len a len na vás, či preferujete fitness náramok so základnými funkciami alebo dáte prednosť prepracovanejšej verzií, ktorá je skvelou voľbou pre športovo založených ľudí, ba dokonca i pre profesionálnych športovcov.

Celý článok

Neprekonateľné výhody kolobežkovania

Neprekonateľné výhody kolobežkovania

Všimli ste si to množstvo ľudí uprednostňujúcich jazdu na kolobežke pred bicyklom? Práve vďaka kolobežke môžete s malou námahou budovať vašu kondičku a zároveň intenzívne posilniť svaly, o ktorých ste možno doteraz ani nevedeli. Výhodou kolobežky je aj jej skladnosť. Zmestíte ju do auta, a teda ju môžete previezť kamkoľvek. Či už do iného mesta, poprípade aj na dovolenku k moru. Kolobežka je praktický spoločník nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Ponúka tiež iné výhody, o ktorých by ste rozhodne mali vedieť!

Celý článok

STOP bolesti zápästia pri práci za počítačom. Máme pre vás riešenie!

STOP bolesti zápästia pri práci za počítačom. Máme pre vás riešenie!

Dnešná doba nastolila trend, že počas pracovnej doby trávime niekoľko hodín za počítačom či mobilom. Preto sa stále viac ľudí sťažuje na bolesti zápästia. Na pomoc proti bolesti existuje séria cvikov, vďaka ktorým je možné tieto bolesti eliminovať, alebo sa ich úplne zbaviť. Prvým krokom je však zmena životného štýlu. Sedavá práca by mala byť doplnená o čas strávený pohybom na čerstvom vzduchu alebo športovou aktivitou. Toto však nie je úplne všetko. Ak sa bavíme o bolesti zápästia, na jej odstránenie by ste si mali nájsť minimálne hodinu denne. Prečo je to tak vysvetlíme nižšie.

Celý článok

Šikovná pomôcka na domáci tréning

Šikovná pomôcka na domáci tréning

Chceli by ste posilniť svalstvo, lepšie si vytvarovať postavu alebo si len niekedy natiahnuť svaly a uvoľniť tak celé telo? V takom prípade by ste mohli vyskúšať domáci tréning s využitím šikovnej pomôcky v podobe gumy na cvičenie. Umožňuje vykonať sériu pohybov na precvičenie celého tela! Na začiatok je potrebné podotknúť, že v tréningu musí byť variabilita. Postupne môžete pridávať na záťaži a nebojte sa neustále zvyšovať svoje hranice. Na vymýšľanie nových cvikov nie je vždy čas, ale guma, resp. expander, je ideálnou voľbou na cvičenie a je určený ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Celý článok