O nás

inSPORTline s.r.o. je popredným slovenským dovozcom a predajcom značkového fitness vybavenia, športového tovaru, športového oblečenia, outdoorového vybavenia a motocyklových doplnkov. Na Slovensku prevádzkuje internetový obchod a sieť kamenných predajní.

Spoločnosť inSPORTline s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999 a je dcérskou spoločnosťou českej spočnosti Seven Sport s.r.o., ktorej prvé kroky sa datujú v roku 1995 vo Vítkove. Postupom času začala značka inSPORTline prenikať do ďalších krajín Európy a vybudovala tak európsku distribučnú sieť. Medzi najvýznamnejších partnerov patri Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko ďalších 18 krajín Európskej únie.

Pod spoločnosť Seven Sport s.r.o. patria značky inSPORTline, WORKER a W-TEC. Najznámejšia je značka inSPORTline, ktorá sa sústredí najmä na výrobu fitness vybavenia, ako sú bežecké pásy, rotopedy, eliptické trenažéry, vibromasážne stroje, trampolíny alebo rôzne posilňovacie stroje, činky a doplnky. Medzi športovými potrebami si svoje miesto našla značka WORKER zameraná na kolieskové korčule, kolobežky či skateboardy. Motorkári určite poznajú značku W-TEC, pod ktorou sa vyrába moto vybavenie – prilby, moto oblečenie a rôzne doplnky.