Vymeňte auto za bicykel alebo kolobežku

Bicykel je dopravný prostriedok mnohých ľudí, ktorí si chcú zlepšiť kondíciu, alebo aj šetriť životné prostredie. Ľudia ich často využívajú na spoločné zážitky strávené s rodinou alebo ako súčasť ich tréningu. Tí, ktorí žijú v mestách, využívajú bicykel ako dopravný prostriedok, ale rovnako aj ľudia, ktorí sa premiestňujú po vidieku. Veľkou výhodou je, že sa človek udržiava fit, šetrí životné prostredie, nemusí strácať čas v častých zápchach a ušetrí nemalé finančné prostriedky, ktoré by inak musel vynaložiť na palivo. Hoci je bicykel finančne náročnejšou záležitosťou a to najmä z pohľadu celej rodiny, zabezpečí si ho čoraz viac ľudí.

Skvelou výhodou je možnosť zakúpenia aj na splátky, kedy si ho ľudia zaobstarajú aj v prípade, že nemajú momentálne hotovosť. Takúto možnosť môžete využiť dokonca s 0% navýšením. Bicykel na splátky tak môžete zakúpiť aj ako darček, na ktorý by ste inak peniaze nemali.

Ak nie je pre vás bicykel to pravé, no potrebujete dopravný prostriedok, vďaka ktorému by ste sa dostali napríklad do práce, dobrou voľbou môže byť kolobežka. Tá je finančne dostupnejšia a nezaberá toľko miesta ako bežný bicykel. Je skvelou pomôckou pre mestských ľudí, ktorým sa už nechce vyčkávať v kolónach a chcú sa dostať na cieľové miesto čo najrýchlejšie. Kolobežka sa výborné hodí pre deti, ktoré radi športujú a chcú tráviť čas vonku s kamarátmi. Tento športový prostriedok je o niečo bezpečnejší ako detský bicykel, nakoľko na kolobežke netreba držať takú veľkú stabilitu a dieťa z nej ľahko zíde dole. V ponuke nájdete nielen klasické kolobežky s dvomi kolesami, ale dokonca aj detské trojkolky. Tie sú najbezpečnejšou alternatívou.

Ak je vaša ratolesť už o niečo väčšia a má potrebné zručnosti s udržiavaním rovnováhy, môžete mu zakúpiť kolobežku s dvomi kolesami. Na výber máte nielen nafukovacie kolesá, ale aj polyuretánové a PVC. Všetky typy kolies sú vhodné na jazdu po asfaltovej ceste, alebo v parku, či cyklotrasách. Nafukovacie kolesá sa navyše hodia aj na náročnejší terén. Nafukovacie kolesá sú o niečo bezpečnejšie hlavne pre malé deti, pretože dokážu nárazy lepšie stlmiť a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. K dispozícii sú nielen neutrálne, ale aj typicky dievčenské a chlapčenské farebné prevedenia. Zadajte do filtrov na webe základné parametre a výsledkom budú produkty, ktoré sa podobajú vašim predstavám.

Späť na kategóriu