Sledovanie bežeckej aktivity so športtesterom

Špeciálne športové hodinky a rôznofarebné funkčné náramky na športovcoch ste už určite zaznamenali aj vy. Je to veľmi užitočný nástroj, ktorý nemusí byť určený len pre zanietených športovcov. Športtester je vhodný a obľúbený aj u bežného človeka, ktorý športu venuje určitú časť svojho voľného času v rámci rekreácie a zdravého životného štýlu. Viete, čo všetko vie ponúknuť aj vám?

Sledujte vašu frekvenciu tepu, čas aj náročnosť tréningu a veľa iných možností!

Športtestery alebo jednoducho povedané bežecké hodinky, sú skvelým spoločníkom, s ktorým budete vedieť vyhodnotiť vaše bežecké aktivity. K dispozícii budete mať možnosť sledovať vašu aktuálnu tepovú frekvenciu, merať dĺžku a náročnosť individuálneho tréningu.

Naviac máte možnosť nastaviť zaznamenávanie intervalov, nastavenie tréningového plánu, jednoduché sledovanie vašej rýchlosti behu, vzdialenosti a dosiahnutý čas, čo považujeme za veľmi efektívne možnosti pre zlepšovanie výkonu! Sledovanie tepu je užitočné v tom, že viete trénovať v závislosti od vašej tepovej frekvencie, čo je určujúce pre optimálne spaľovanie kalórií. Ak ste si určili špecifický cieľ a chceli by ste spáliť pár kíl naviac, Tomtom hodinky vedia, v ktorej tepovej úrovni by ste sa mali pohybovať. Na toto použijete len hrudný pás, alebo modely označené "cardio" s meračom tepu priamo v hodinkách a všetko ostatné vyriešia vysoko odolné hodinky!

Zdieľajte vaše úspechy s priateľmi

Suunto Spartan sa považujú za jedny z najobľúbenejších športtesterov a pulzmetrov, vďaka unikátnej kombinácii štýlového dizajnu a užitočných funkcií. Pomocou nadštandardnej kvality a rozšírených funkcií, pre čo možno najefektívnejšie sledovanie športových výkonov máte možnosť zdieľať fotky, alebo dosiahnutú aktivitu napríklad na Facebooku hneď po pár kliknutiach. To už znie zaujímavo, však?

S radosťou posúvajte svoje hranice

Keď na konci dňa hodinky odložíte, viete si zhrnúť aktivity a radovať sa z vašich výsledkov a naviac ich viete prekonať ďalším tréningom. Zistite vaše limity, napredujte a každý ďalší deň môže byť krok ďalej.

Ak sa venujete športovým aktivitám, môžete zvážiť, ktoré vám budú prínosom. Je to pre vás a vaše zdravie a na tom by sa šetriť nemalo. Ako si správne vybrať športtester sa dočítate v našom radcovi

Prezrite si viaceré typy v rôznych cenových hladinách aj na našom eshope alebo v predajniach. Na stránke inSPORTline si ľahko viete porovnať rôzne modely pre jednoduchší nákup.

Späť na kategóriu