Potrebujete sa zbaviť bolesti chrbta? Žiadny problém!

Trápi vás častá bolesť chrbtice? Ste denno-denne vystavovaný stresu, ktorý vás nadmieru vyčerpáva? V tom prípade vám neostáva nič iné, ako si nájsť aspoň hodinku denne pre seba, počas ktorej budete cvičiť, relaxovať a zároveň načerpávať potrebnú silu. Čo by ste povedali na takú masáž pri pomalej hudbe, a to rovno u vás v obývačke? Nie, nemyslíme tým, že by priamo ku vám prišiel masér, aj keď toto je tiež jedna z možností. Váš nový masér bude mať však podobu pohodlného kresla, ktoré toho dokáže omnoho viac, ako sa vám môže spočiatku zdať! Že neveríte?

Doprajte si relax, ktorý si po celom dni zaslúžite

Bolesťami svalov trpí dnes väčšina ľudí, a niet sa čomu čudovať. Uponáhľaný spôsob života, množstvo povinností nielen v práci, ale aj doma, dokážu skôr či neskôr vyčerpať každého z nás. Práve preto by si mal každý nájsť aspoň chvíľku pre seba a odpočinúť si v masážnom kresle, ktoré presne vie, ktorá časť nášho tela je najviac namáhaná a potrebuje uvoľniť. Masážne kreslá totiž poskytujú mimoriadne príjemnú a uvoľňujúcu masáž, vďaka ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodený! Okrem toho ponúkajú vyhrievanie, možnosť nastavenia sklonu či počúvania hudby! A najlepšie je, že nemusíte chodiť do drahých masážnych salónov, kde by vás obyčajná hodinová masáž stála niekoľko desiatok eur.

Cvičte, cvičte a cvičte!

Samozrejme, že taká masáž padne vhod každému z nás, no ak sa chcete zbaviť nepríjemných bolestí chrbta, hlavy a zároveň potrebujete svaly posilniť, nezabúdajte pravidelne cvičiť! Plávanie je skvelou fyzickou aktivitou, ktorá má mimoriadne účinky na chrbticu, ktorú dokonale uvoľňuje a zároveň posilňuje, keďže svaly sú oslabené, najmä v prípade, že máte sedavé zamestnanie. Nebojte sa tiež uchopiť činky, vďaka ktorým môžete formovať nielen chrbát, ale aj celé telo! Na internete nájdete desiatky až stovky rôznorodých cvikov s činkami a vlastným telom, ktoré môžete cvičiť v pohodlí domova, ale pokojne aj vonku v prírode. Je samozrejme na vás či bude mať činka ľahšiu alebo ťažšiu váhu, hlavne sa netreba báť a mať nezmyselné predsudky, dokonca nie je nič nezvyčajné, že čoraz viac žien cvičí s činkami. Treba si uvedomiť, že aj dvíhanie určitej váhy má priaznivý vplyv pre náš organizmus, srdce a celkové zdravie!

Široká ponuka športových pomôcok a doplnkov pre vaše zdravie

Jeden z najväčších a najúspešnejších predajcov športových potrieb, strojov a pomôcok – inSPORTline ponúka širokú škálu vysokokvalitných produktov za výhodné ceny! Ak ani vám nie je ľahostajné vaše zdravie a konečne by ste chceli schudnúť, zbaviť sa zdravotných problémov či „vyčistiť“ myseľ od každodenných starostí, neváhajte a siahnite po športových pomôckach a doplnkoch, vďaka ktorým sa budete cítiť zdravo a sviežo!

Späť na kategóriu