Odteraz môžete behať aj doma!

Urobte niečo pre seba a svoje zdravie. Každodenný stereotyp v práci za počítačom, potom rýchlo pre deti do školy, odviesť na krúžky, navariť večeru a navečer ľahnete pred televíziu a pokúšate sa zrelaxovať. Nie je náhoda, že sa čoraz častejšie kladie dôraz na zdravší životný štýl. Pohyb a správna vyvážená strava pomôžu na ceste k zdravšiemu „ja“. Na jeho dosiahnutie nie je potrebné dodržiavať radikálne diéty a stráviť veľa času v posilňovni, čo by mohlo od zdravého životného štýlu veľmi rýchlo odradiť.  

Myslite na svoje srdce, fyzickú kondíciu i kĺby

Beh poskytuje viacero výhod. Jednou z nich je, že je prístupný pre všetkých, bez ohľadu na to, či žijete na dedine alebo v strede veľkomesta, uprednostňujete beh v exteriéri či naopak v interiéri. 

Bežiaci pás je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí by chceli pravidelne behať, ale často im chýba motivácia, aby sa obliekli a išli von za každého počasia. Jeho účinky na organizmus pri správnom pohybe, odeve a vetraní sú porovnateľné s tými, ktoré poskytuje beh vo voľnej prírode. Bežecký pás je vďaka nastaviteľnej úrovni rýchlosti a záťaže určený pre skúsených bežcov ako aj pre začiatočníkov. Počas behu umožňuje sledovať tep, spálené kalórie a počet ubehnutých kilometrov. Vyznačuje sa jednoduchosťou, výborným odpružením a výkonným motorom. Bežecký pás pomáha zvýšiť kondíciu a spáliť prebytočné tuky.

Aké ďalšie výhody ponúkajú bežecké pásy?

  • Zlepšujú činnosť metabolizmu
  • Posilňujú kolenné a bedrové kĺby
  • Povzbudzujú kardiovaskulárny, imunitný a dýchací systém

Vďaka kvalitnému bežeckému pásu sa stane beh vašou záľubou. Podporte svoje zdravšie „ja“ bez toho, aby ste museli prekročiť svoju komfortnú zónu. Najprv si však zistite, ako správne vybrať bežecký pás

Späť na kategóriu