Jazda na elektrickom bicykli a kolobežke bez vekového obmedzenia

Elektrobicykel, ktorý sa v súčasnosti teší popularite, je určený pre každého a to aj pre menej aktívneho človeka, ktorý si nie je istý svojou fyzickou zdatnosťou. Jazda na elektrobicykli prináša viacero výhod. Na čakanie v dlhých kolónach už budete len spomínať. Pomocou elektrobicykla sa presúvate po meste i mimo mesta ekologicky, efektívne a pohodlne.

Elektrobicykel do hôr i do mesta

Horský elektrobicykel je približne o sedem kilogramov ťažší ako typický horský bicykel. Jeho váhu však môžete premeniť na výhodu počas viacfázového tréningu, kedy použijete bicykel bez elektromotora. Efektívne tak zapojíte celé telo a začnete spevňovať svalstvo. V prípade, že by ste si radi jazdu na bicykli zjednodušili, stačí ak použijete elektromotor, ktorý pomôže zdolať aj jazdu hore kopcom.  

Elektrická kolobežka ako súčasť mestského života

Elektrická kolobežka je vhodná na cestu do školy, práce, či len tak sa previesť po meste i mimo mesta. Presúvajte sa rýchlo, pohodlne, bez väčšej fyzickej námahy a šetrite pri tom životné prostredie. Ak by ste si radi zaspomínali na detstvo a klasickú jazdu na kolobežke, stačí ak si vypnete elektrický pohon a užijete si jazdu ako za starých čias.

Späť na kategóriu