Elektrobicykel – žite zdravo a ekologicky

V preplnených mestách už väčšina hľadá alternatívne spôsoby dopravy. Uprednostnite zdravý životný štýl pred zápchami v meste a nenechajte sa tak zaskočiť dopravnou situáciou cestou do práce. Chráňte aj vy životné prostredie voľbou elektrobicykla a zdolajte aj dlhšie trasy na bicykli, ktorý vám s tým pomôže.

Pýtate sa prečo elektrobicykel?

A prečo nie? Prečo si nespraviť výlet dlhší, krajší a zábavnejší? Pre fanúšikov cyklistiky už nie je elektro bicykel  žiadna novinka. Tieto inovácie v cyklistike dávno nie sú len pre tých skôr narodených ale práve naopak. Okrem toho, že je to šetrný dopravný prostriedok, umožňuje vám presun z bodu A do bodu B aj na dlhšie trasy, a zároveň umožňuje zdolávať aj náročnejšie terény, do ktorých by ste sa inak neodvážili vrhnúť.

Vďaka integrovanému elektromotoru poháňanému dobíjacou akumulátorovou batériou je cestovanie rýchlejšie a pomôže vám zdolať aj ten posledný kopec. Elektro bicykel  má všetky komponenty ako bežný bicykel s pridaním elektromotora a batérie. Vďaka nim je síce o niečo ťažší ako klasický bicykel, ale s využitím elektromotora vyššiu hmotnosť ani nezaznamenáte. Tieto bicykle vám umožnia zážitok aj z dlhšej a náročnejšej trasy, ktorú by ste inak zvládli len ťažko bez väčších prestávok.

Ovládajte svoj elektro bicykel sami a zvoľte si na ovládacom paneli koľko „paliva“ využijete. Stačí sa len rozhodnúť na aký účel bicykel chcete využívať, či do mesta alebo do terénu.

Tak nechajte sa „poháňať“ aj vy, prekonajte sami seba, no najprv si prečítajte, ako správne vybrať elektrobicykel

Späť na kategóriu