Doplňte svoju posilňovňu o tradičný bežiaci pás a hrazdu

Ľudí, ktorí pravidelne športujú, každú chvíľu pribúda a to je dôvod, prečo neustále vznikajú nové a nové fitness centrá. Ak by sa ich počet nezvyšoval, o nejaký čas by boli preplnené tak, že by to mnohých odradilo a radšej by si zacvičili doma. Ani domáca posilňovňa nie je na škodu a to najmä v prípade, ak ste človek, ktorý nemá rád množstvo ľudí na jednom mieste, alebo uprednostňuje súkromie a komfort. Súčasťou života každého športovca by malo byť nielen posilňovanie, ale aj aktivity zamerané na spaľovanie tukov a teda takzvané kardio. Vďaka týmto cvikom nielen schudnete, ale zabezpečíte si aj správne fungovanie srdca a krvného systému, ktorý je pre naše telo dôležité. V letnom období je vykonávanie takýchto športových aktivít o niečo jednoduchšie, pretože vám stačí obuť tenisky a vybehnúť von. V zime na to nie je vždy príležitosť a preto existujú možnosti, ako neprestať behať ani počas tejto časti roka.

Riešením je bežiaci pás, ktorý určite pozná každý človek na tejto planéte. Stretnúť sa s ním môžete nielen vo veľkých fitness centrách, ale aj menších posilňovniach. Tento neprekonateľný fitness stroj je podľa užívateľov na celom svete TOP trenažérom, ktorý vás nikdy počas tréningu nesklame.

Pri výbere bežeckého pásu však treba pozerať nielen na cenu, ale aj kvalitu a potrebné parametre. Najlepšie výrobky majú tichý a výkonný motor, dobré odpruženie pre šetrenie kĺbov, merač tepovej frekvencie s hrudným pásom a mnoho ďalších moderných funkcií. Dôležité je aj jednoduché ovládanie a dostatočne veľká bežecká plocha, ktorá vám zabezpečí nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť. Tento trenažér si tak môžete jednoducho zakúpiť aj na doma, no treba mať pre neho prichystaný správny priestor s dostatkom miesta. Alebo si vybrať model, ktorý sa Vám ľahko zmestí napr. pod posteľ. 

Súčasťou dobrej posilňovne by mala byť aj hrazda na stenu, ktorá síce nie je tak veľmi žiadaná ako bežiaci pás, no aj ona má svojich nadšencov. K dispozícii sú nielen tie na stenu, ale aj závesné, ktoré rozširujú možnosti posilňovania. Ich výhodou je jednoduché umiestnenie nielen v posilňovni, ale aj v domácnosti, kde nepotrebujú veľa priestoru. Nástennú hrazdu stačí navŕtať do steny, kde sa po pevnom uchytení stane dokonalou pomôckou na pretiahnutie celého tela. Keďže nejde o drahú záležitosť, je dostupná pre každého užívateľa. Tento výrobok je taktiež vhodným darčekom pre aktívnych športovcov, ktorí nemajú čas chodiť pravidelne do fitness centra, no na posilňovanie nechcú zanevrieť. Vhodná je pre mužov aj ženy a preto takýmto darčekom nič nepokazíte.

Späť na kategóriu