Ako na fitness (nielen) pre domáce použitie?

Kondícia sa dá udržiavať a naberať aj počas zimných mesiacov úplne bez problémov. Cvičiť môžete doma z pohodlia obývačky s vybavením od popredného a overeného dodávateľa fitness náradia pre každého nadšenca.

Fitness pre každého nadšenca!

Pýtate sa samého seba, aké fitness stroje si môžete u nás zadovážiť? Vyberte si z pestrej ponuky, v ktorej si nájdu niečo pre seba všetci, čo už majú s posilňovaním určité skúsenosti aj odvážlivci, ktorí by s ním ešte len chceli začať. Najväčší predajca fitness na Slovensku, inSPORTline navyše ponúka svojim zákazníkom záruku až do 10 rokov, kvalitný servis profesionálnych technikov, náhradné diely a ďalšie neodolateľné benefity.

Pre zlepšenie fyzickej kondície a podporu spaľovania tukov sú výbornou voľbou trenažéry priamo od slovenského predajcu alebo od značkovej talianskej spoločnosti Technogym. Záleží len na vašich prioritách a vkuse, či máte záujem o bežecké pásy, eliptické trenažéry, vibromasážne stroje, steppery, fitness schody, cyklotrenažéry, rotopedy, veslovacie, lyžiarske alebo iné druhy trenažérov.

V posledných rokoch letia trenažéry inCondi, ktoré sa dajú s pomocou Bluetooth alebo špeciálnej aplikácie prepojiť s vaším tabletom prípadne smartphonom. Prostredníctvom najmodernejšej technológie tak budete mať detailný prehľad o vašom výkone a spálených kalóriách. Tieto stroje okrem toho využívajú HRC program, prostredníctvom ktorého si môžete tréning prispôsobiť vlastným potrebám na základe vašej tepovej frekvencie.

Praktická fitness pomôcka do ruky!

Pokiaľ hľadáte pomocníka pre posilnenie horných svalových partií trupu a horných končatín, ktorý zaberá len málo priestoru a nie je cenovo náročný, odporúčame vám vyskúšať perfektné činky 2 kg. Jadro činky je z kovu a je navyše pokryté vinylovým poťahom pre čo najpríjemnejší dotyk. Sada obsahuje dve činky, ktoré vám poslúžia počas aerobiku, ako aj pri domácom použití.

Na inSPORTline vyberáte z bohatej ponuky komfortne online a so všetkými zárukami, ktoré prinášame.

Späť na kategóriu