Posilnite celé telo na jednom stroji

Takmer každý z nás túži po tom, aby dobre vyzeral a mal pekne vypracované telo. Kľúčom k úspechu je okrem zdravej stravy aj pohyb, bez ktorého to nepôjde. V súčasnosti okrem aktivít v prírode existuje množstvo možností pohybu a športovania, stačí si len vybrať. Jednou z možností ako si precvičiť celé telo je aj cvičenie na fitness strojoch. Už dávno neplatí, že jeden stroj sa venuje len jednej partii tela.

Trenažérom k dokonalej postave

Jeden zo strojov na ktorom spálite tuky a zároveň vyformujete svalstvo je veslovací trenažér. Je určený začiatočníkom, pokročilým ale aj športovcom, ktorí sa pomocou neho udržujú v kondícií aj mimo sezóny. Jeho obrovskou výhodou je jeho dostupnosť a preto nie je potrebné, aby ste chodili do fitness centra. Stačí ak si ho zabezpečíte ku vám domov.  V súčasnosti patrí k jedným z najúčinnejších strojov a môžete ho nájsť aj pod názvom stroj na veslovanie. Umožňuje posilňovať hornú aj dolnú časť súčasne, vďaka čomu je aj časovo efektívnejší. Počas cvičenia dostávajú najviac zabrať chrbtové svaly. Pravidelné cvičenie na veslovacom trenažéri prinesie okrem spevnenej postavy aj pozitívne účinky na krvný obeh, tlak a dokonca môže zvýšiť kapacitu pľúc. Pri správnej technike sa nemusíte báť ani preťaženia kĺbov. 

Chudnite rýchlo a efektívne

Ak patríte medzi ľudí, ktorí túžia rýchlo schudnúť s čo najmenšou námahou, výbornou voľbou je aj vibračná plošina. Pomocou nej sa pri pravidelnom a správnom používaní dostavia výsledky pomerne rýchlo. Vibromasážny stroj pomáha posilniť svaly, spáliť tuky, zvýšiť pružnosť a povzbudiť obehový systém. 
Na základe princípu fungovania, kedy ide o prenášanie vibrácií do svalov sa stal stroj vo svete fitness skutočnou revolúciou. Tento stroj je vhodný tak pre aktívnych športovcov ako aj pre ľudí čo pohyb až tak neobľubujú.  

Ak sa neviete rozhodnúť, či by ste si mali spomínané stroje zaobstarať do domácej posilňovne, odporúčame, aby ste si ich išli vopred vyskúšať do fitness centra z okolia. 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Ako si podariť s výberom domáceho trenažéra

Späť na kategóriu