Vydajte zo seba maximum!

Chcete zo seba vydať maximum pri každom tréningu? V dnešnej dobe moderných technológií a ich rýchleho napredovania môžete siahnúť po inteligentných hodinkách či fitness náramku, s ktorým budete mať neustálu kontrolu nad svojím výkonom. Ak sa jedná o počet krokov, množstvo spálených kalórií, či meranie frekvencie srdcového tepu, s týmto “pomocníkom” na zápästí budete mať prehľad, ako na tom ste!

Skvelý spoločník aj pri obyčajnej chôdzi

Medzi najprirodzenejšie pohybové aktivity patrí chôdza. Môžete ju vykonávať kdekoľvek - cestou do práce, v meste, v prírode, a tiež doma. Niekoľko vedeckých štúdií potvrdilo, že každý z nás by mal denne prejsť minimálne desaťtisíc krokov, aby sme sa udržiavali v kondícií a zároveň posilnili naše svalstvo. Aj to je dôvod, prečo sú fitness náramky stále častejšie súčasťou výbavy nielen športovcov, ale i bežných ľudí, zaujímajúcich sa o svoje zdravie.

Vhodné aj pre maminky!

Fitness alebo inteligentné náramky nie sú skvelým spoločníkom iba pre športovcov. Ich funkcie ocenia aj maminky s deťmi, najmä pri volaní či sms, pretože sú vždy na príjme, bez toho, aby dieťa zobudili zvonením telefónu. Náramok dokáže tiež pomôcť upraviť spánok. Prebdeným nociam bez spánku tak môžete ihneď dať „zbohom“! Okrem iného, aj mamičky dbajú na svoju kondíciu, preto zvládajú náramky viacero režímov, napríklad športový, kardio alebo relaxačný. Čomu dáte prednosť vy?

Skvelé funkcie fitness hodiniek

Fitness hodinky určené nielen pre profesionálnych, ale aj rekreačných športovcov, disponujú špičkovými funkciami! Sú presnejšie v porovnaní s náramkom. Okrem merania spálených kalórií a prejdenej vzdialenosti dokážu merať aj špecifické parametre, vďaka ktorý budete mať vždy skvelý prehľad o vašej aktivite. S rôznymi bežeckými, cyklistickými či záznamovými funkciami bude mať každý športovec detailný prehľad o svojich výkonoch nielen na súši, ale aj vo vode.

Čo zvoliť? Náramok alebo hodinky?

Možno aj vy si práve kladiete otázu, či je pre vás vhodnejší fitness náramok alebo hodinky. Na začiatku si treba uvedomiť, čo od hodiniek resp. náramku očakávate. Uspokojíte sa so základnými funkciami pre monitorovanie aktivity? Alebo aktívne športujete, a chceli by ste mať podrobnejší prehľad o svojich výkonoch? V neposlednom rade treba myslieť aj na rozpočet. Majte na pamäti, že pokročilé funkcie a režímy fitness hodiniek ozrkadlujú aj ich vyššiu cenu oproti náramkom. Pred konečným rozhodnutím by ste preto mali dôkladne premyslieť váš výber.

Späť na kategóriu