Už tretí rok v rade patríme medzi špičku slovenských e-shopov

Našu prácu sa snažíme robiť čo najkvalitnejšie. Ponúkať vám prvotriedny servis, tie najlepšie produkty a kráľovskú starostlivosť. Sme veľmi radi, že nám už niekoľko rokov prejavujete vašu dôveru a sympatie. Aj vďaka tomu sme sa už tretí rok po sebe dostali do finále súťaže Shop roku, ktorú vyhlasuje najväčší slovenský porovnávač cien, Heureka. 

Cena kvality od vás  

O udeľovaní Ceny kvality rozhodujete vy, naši zákazníci. To, že sme skončili medzi troma finalistami v kategórii Fitness, je pre nás významným signálom vašej spokojnosti a zároveň silným záväzkom k ďalšej práci. 

Špičkové produkty

Súčasne so Shopom roku prebieha aj súťaž Produkt roku, kde opäť nechýbali produkty inSPORTline. Medzi najobľúbenejšími produktmi za rok 2016 sa objavil náš eliptický trenažér inSPORTline AtlantaVibroGym inSPORTline Lotos.

Je nám nesmiernym potešením, keď môžeme vidieť, že naša práca vám prináša radosť, keď veríte našim produktom a nebojíte sa k nám vracať. Pretože viete, že sme spoľahlivým partnerom pre váš aktívny životný štýl. Ďakujeme za každý váš hlas a za to, že patríte k našim spokojným zákazníkom. Sľubujeme, že budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste nám mohli dať svoj hlas aj v budúcom roku

Späť na kategóriu