Objav čaro paddleboardu!

Paddleboard sa v súčasnosti teší veľkej popularite a postupne sa stáva jednou z najobľúbenejších outdoor vodných aktivít. Svojich fanúšikov si našiel takmer vo všetkých vekových kategóriách.

Zábavou k zdravšiemu ja

Pokiaľ vás od cvičenia odrádza len predstava trávenia času medzi ťažkými strojmi v uzavretej telocvični, tak práve paddleboardy by mohli byť pre vás dobrou alternatívou k zvýšeniu kondície a dosiahnutiu zdravšieho ja. Premeňte nudné cvičenie na zábavu a objavte množstvo zdravotných a fitness výhod, ktoré paddleboard ponúka.

Na paddleboarde nezažijete stereotyp

Paddleboard je ideálnym pomocníkom na ceste k peknej postave a zlepšeniu koordinácií pohybov. Umožňuje vlastníkovi si spevniť svalstvo celého tela pomocou rozličných cvikov, ktoré je možné prispôsobiť na základe súčasnej kondície a zručností. Už len samotné pádlovanie v stoji, nazývané aj ako SUP (Stand Up Paddle), zapája a posilňuje ruky, brušné svalstvo, stred tela a nohy. Napomáha tak k formovaniu postavy, koordinácií pohybov, zvýšeniu kondície, zlepšeniu držania tela a rovnováhy. Spevnením svalstva môžete predísť bolesti chrbtice, kĺbov a iným ťažkostiam.

Odporúčame vám, aby po tom, čo si zakúpite vlastný nafukovací paddleboard, ste prvé jazdy vyskúšali v sprievode skúseného trénera, ktorý vám vysvetlí a zároveň aj ukáže správnu techniku jazdy na paddleboarde. No predtým si zistite, ako správne vybrať paddleboard

Späť na kategóriu