Elektrická kolobežka – alternatívny dopravný prostriedok

Záujem o elektrické kolobežky neustále narastá. Jedným z dôvodov môže byť aj množstvo výhod, ktoré prinášajú. Okrem elegantného dizajnu ponúkajú prepracované funkcie, vďaka ktorým budete mať príjemný zážitok z jazdy na akomkoľvek povrchu. Pred nákupom kolobežky si naštudujte pár základných faktov a zvládnite tak výber ľavou zadnou.

Výhody, ktoré neomrzia

Mobilita v mestách sa neustále mení. V súčasnosti predovšetkým kvôli ranným zápcham čoraz viac ľudí hľadá alternatívny spôsob prepravy. Ak berieme elektrické kolobežky ako alternatívny spôsob dopravy, je nevyhnutné spomenúť, že okrem ich ekologickosti a skladnosti je ďalšou výhodou aj ich cenová dostupnosť. Už viac nebudete musieť myslieť na to, či máte dostatok paliva, pretože kolobežky jazdia na batériu. Po naštartovaní elektrokolobežky pomocou otáčacieho prvku na rukoväti je možné regulovať rýchlosť jazdy v závislosti od konkrétneho typu až do výšky 45 km/h.

Prečítajte si aj ďalšie výhody, ktoré ponúka elektrokolobežka

Vezmite so sebou kolobežku kdekoľvek

Väčšina elektrických kolobežiek, dostupných na trhu, je prenosných a preto si ich môžete vziať so sebou takmer kdekoľvek. Neváhajte a zoberte elektrokolobežku so sebou aj na dovolenku a spoznajte tajomné zákutia krajiny, kde by ste sa s autom nedostali. Odporúčame si však vopred overiť, aké má vami vybraná destinácia podmienky na jazdu v parkoch či na chodníkoch v meste.

Bezpečnosť je prvoradá!

Pri jazde je nevyhnutné dbať na bezpečnosť seba ale aj ostatných. Elektrická kolobežka ponúka viacero bezpečnostných prvkov, medzi ktoré bezpochyby patrí osvetlenie, kotúčové brzdy, prehľadný displej, odpruženie a dostatočne veľký nášľap, ktorý umožní komfortnú jazdu na dlhšie trasy.

Tiež si prečítajte ako správne vybrať elektrickú kolobežku

Späť na kategóriu