Blog inSPORTline je tu! Na čo sa môžete tešiť?

Už dlhšiu dobu sme plánovali, akým spôsobom Vás budeme zásobovať informáciami, ktoré sa tak úplne netýkajú nakupovania na e-shope. Možností bolo niekoľko, tou najlepšou sa nakoniec ukázal - BLOG. Preto Vám s radosťou prestavujeme oficiálny blog inSPORTline, na ktorom Vás budeme pravidelne informovať o tom najdôležitejšom a najzaujímavejšom. Poďme si o blogu povedať niečo viac.

Niečo na úvod

Čo by to bol však za úvod, keby sme si nepovedali niečo z histórie. Iste si niektorí z Vás spomenú, že sme už akýsi "polo blog" v minulosti mali (obsahoval najmä referencie a realizované posilňovne). Nachádzal sa na samotnom e-shope, kde však nemal zmysel a jeho návštevnosť bola minimálna. Netrvalo dlho a s príchodom redizajnu úplne zanikol, čo bola škoda. Teraz však začína nová etapa a blog opäť ožíva. Ako už vidíte, nachádza sa na samostatnej stránke a blog tak bude konečne oficiálnym blogom, so všetkou parádou. Histórie už stačilo, poďme si povedať, na čo sa môžete tešiť!

Čo všetko sa na blogu dozviete?

Pokiaľ máte radi novinky z prvej ruky, ste na správnom mieste. Celý blog je rozdelený do niekoľkých sekcií, medzi ktorými nechýbajú už spomínané referencie. Môžete sa tiež tešiť na podrobné recenzie vybraných produktov, horúce tipy a rady pri nakupovaní alebo aj na zaujímavé súťaže. Veríme, že sa medzi obľúbené sekcie čoskoro zaradia aj články "za zákulisia", ktoré budú obsahovať množstvo zaujímavých vecí o firme, ktoré sa nikde inde nedozviete.

Účelom blogu nie je len Vám niečo oznamovať, radiť Vám alebo niečo ukazovať, ale je to tiež ideálne miesto, kde si môžete posťažovať či napísať vlastný názor, pretože o všetkom chceme vedieť. Iba tak sa môžeme stať lepšími, než sme teraz.

Späť na kategóriu